Καλημέρα και καλή εβδομάδα!
Σήμερα, η σελίδα είναι αφιερωμένη σε εσάς παιδιά ( κάποιοι μου στέλνουν τις εργασίες τους, ενώ κάποια άλλα παιδιά δεν μπορούν να τις στείλουν, αλλά ξέρω ότι τις κάνουν και αυτό είναι το πιο σημαντικό) και τους γονείς σας που έχουν αναλάβει το ρόλο μου και σας βοηθάνε να κατανοήσετε και να υλοποιήσετε αυτά που σας στέλνω. Μακάρι να ήμασταν στην τάξη μας και να κάναμε αυτά και πολλά περισσότερα αφού φέτος και οι συνθήκες και το δικό σας γνωστικό και συναισθηματικό επίπεδο υπόβαθρο συνηγορούσε σε αυτό.
Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε μικρούς και μεγάλους που εργάζεστε!!!
![](https://blogs.sch.gr/agsargioti/files/2020/05/Γεωργία4-225x300.jpeg?x14742)
![](https://blogs.sch.gr/agsargioti/files/2020/05/Νίκος4-225x300.jpeg?x14742)
![](https://blogs.sch.gr/agsargioti/files/2020/05/Ανέστης-2-225x300.jpg?x14742)
![](https://blogs.sch.gr/agsargioti/files/2020/05/IMG-1e8ebbee031aaf60f048e4276caa2b44-V-1-169x300.jpg?x14742)
![](https://blogs.sch.gr/agsargioti/files/2020/05/Στέριος-Μμ_page-0001-212x300.jpg?x14742)
Ιωάννα
![](https://blogs.sch.gr/agsargioti/files/2020/05/Νικολέτα1-148x300.jpg?x14742)
Αυτά για σήμερα! Καινούρια πράγματα προσεχώς!