Με αφορμή την 13η ενότητα του βιβλίου της Γλώσσας της Β’δημοτικού “Μες στο Μουσείο”,οργανώσαμε το δικό μας Λαογραφικό Μουσείο. Κάθε παιδί έφερε ό,τι παλιό αντικείμενο είχαν στο σπίτι.Το αποτέλεσμα ήταν το εξής:
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα