Στην Πάτρα ξεκίνησε στις 19/11/2013 το χριστουγεννιάτικο Bazzar που διοργανώνει ο σύλλογος το “Χαμόγελο του Παιδιού” και θα διαρκέσει έως και τις 16/12/2013. Ο επισκέπτης μπορεί να κάνει τις αγορές του καθημερινά από τις 10:00 έως και τις 22:00. Το Bazzar γίνεται στο χώρο του οργανισμού στην οδό Όθωνος Αμαλίας 83. Ας στηρίξουμε την προσπάθεια του συλλόγου για να προσφέρουμε λίγη χαρά στα παιδικά χαμόγελα!!!
Χριστουγεννιάτικο Bazzar από το “Χαμόγελο του Παιδιού”
Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.