Ποτό και οδήγηση = κακός συνδυασμός

Πατήστε εδώ για να διαβάσετε ένα άρθρο για την οδήγηση μετά από κατανάλωση αλκοολούχων ποτών!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ποτό και οδήγηση = κακός συνδυασμός

Αλκοόλ και κατάθλιψη.

Εδώ θα βρείτε ένα άρθρο για το πως σχετίζεται το αλκοόλ με την κατάθλιψη !

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αλκοόλ και κατάθλιψη.

Κάνει καλό το αλκοόλ στον οργανισμό ;

Πατήστε εδώ για να διαβάσετε ένα άρθρο σχετικά με τα οφέλη του αλκοόλ στην υγεία μας!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κάνει καλό το αλκοόλ στον οργανισμό ;

Αλκοόλ: εχθρός της οικογένειας ;

Εδώ θα βρείτε ένα άρθρο και ένα βίντεο για τον πιο ισχυρό εχθρό της οικογένειας .

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αλκοόλ: εχθρός της οικογένειας ;

Βασικά σημεία και συμπτώματα αλκοολισμού!

Εδώ είναι ένα άρθρο για τα συμπτώματα του αλκοολισμού.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Βασικά σημεία και συμπτώματα αλκοολισμού!

Κολάζ φωτογραφιών

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κολάζ φωτογραφιών

Αλκόολ και εθισμός

πατήστε εδώ για να δείτε σχετικά με τον εθισμό.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αλκόολ και εθισμός

ταυτότητα

Με λένε Γεωργιάννα και είμαι μαθήτρια της 1ης λυκείου.Το μπλογκ θα λέει για το αλκοόλ και τις επιδράσεις στον οργανισμό μας.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ταυτότητα