Αγαπημένα παιδάκια μας οι ζωγραφίες σας γίνονται παζλ!!!

Και τώρα το κουίζ ….Αφού φτιάξτε τα παζλ ,ανακαλύψτε ποιός  συμμαθητής σας έκανε τη ζωγραφιά …Θα ψάξτε  στο άρθρο  με τις πασχαλινές εργασίες ..Μόλις βρείτε το όνομα του παιδιού, θα μας το γράψετε στο κάτω μέρος του άρθρου αυτού στο πεδίο “σχόλια ”  . Πιστεύω να τα καταφέρουμε … Περιμένουμε  γρήγορα τις απαντήσεις σας !! Όποιος “ερευνήσει” σωστά, θα κερδίσει και αυτός μια ζωγραφιά του σε παζλ!!Καλά …και να μην τα καταφέρει ..δεν πειράζει !! Αρκεί να μας  δηλώσει ότι το επιθυμεί .Πού; Στο ίδιο μέρος .. στα σχόλια , στο κάτω μέρος αυτού του άρθρου !!!!

Συγχαρητήρια στον Νικόλα και στον Λευτέρη που ανακάλυψαν τις ζωγραφιές των συμμαθητών τους ,της Ολίβιας , της Στελίνας και του Φώτη !!!!

2 σχόλια στο “Αγαπημένα παιδάκια μας οι ζωγραφίες σας γίνονται παζλ!!!

1. Η πρώτη ζωγραφιά είναι της Στελλινας , η δεύτερη της Ολιβιας και η τρίτη του Φώτη.

Τα σχόλια είναι κλειστά.