Ευχαριστήρια επιστολή!!!

Τα παιδιά και οι νηπιαγωγοί του 9ου Νηπιαγωγείου Ελευθερίου Κορδελιού ευχαριστούμε πολύ όλους όσους εκφράστηκαν θετικά ή βοήθησαν με την ψήφο τους, καθώς και όλους όσους μοιράστηκαν τη χαρά μας, αποστέλλοντας συγχαρητήριες επιστολές για την πανελλήνια διάκρισή μας στο μαθητικό διαγωνισμό δημιουργίας αφίσας ή βίντεο για την εκστρατεία του “Δικτύου κατά της βίας στο σχολείο” για το σχολικό έτος 2012-2013 με τίτλο: “Ενδοσχολική βία – Συμβιώνοντας στο σχολείο”.

Ευχαριστούμε ακόμη τους υπεύθυνους της Γενικής Γραμματείας Νέας Γενιάς και ιδιαίτερα την κ. Ιουλία Γαϊτανάρου για τη συνεργασία που είχαμε!

Επιπλέον ευχαριστούμε για άλλη μια φορά τα δυο “ξωτικά” για την πολύτιμη βοήθειά τους κατά την ψηφιακή επεξεργασία της αφίσας!