Ανάρτηση πινάκων φοιτούντων μαθητών

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι οι πίνακες των μαθητών/τριών που θα φοιτήσουν στο Νηπιαγωγείο μας κατά το σχολικό έτος 2020-2021, καθώς και όσων θα μετακινηθούν σε όμορα Νηπιαγωγεία θα αναρτηθούν στην είσοδο του σχολείου μας μετά τις 22/06/2020, σύμφωνα με ενημέρωση της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Αττικής.

Εκ της διεύθυνσης του Νηπιαγωγείου

2 Σχόλια

1. Δεν έχουν αναρτηθεί όμως ακομα τα αποτελέσματα και είμαστε Ιούλιο μήνα…. Πότε θα μάθουμε που θα πάνε τα παιδιά μας για να μπορέσουμε να αντιδράσουμε σε οποιοδήποτε αποτέλεσμα;

1. Καλησπέρα!Τα ονόματα των μαθητών/τριών δεν αναρτήθηκαν στην είσοδο του σχολείου καθώς τα σχολεία θα παραμείνουν κλειστά για μεγάλο χρονικό διάστημα και αυτό το καθιστά επίφοβο για τα προσωπικά δεδομένα των μαθητών.Ωστόσο θα πρέπει να έχετε ήδη λάβει e-mail για οριστικοποίηση εγγραφής.Σε διαφορετική περίπτωση το mail θα έγραφε “μετακίνηση” και το σχολείο στο οποίο θα μετακινηθεί ο μαθητής/τρια. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Τα σχόλια είναι κλειστά.