Η Α΄ΤΑΞΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ

Μάι 202018

TO ΑΛΦΑΒΗΤΑΡΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

Τρανή απόδειξη ότι όταν υπάρχει μεράκι και έμπνευση καταργείται η απόσταση στην οποία μας καταδίκασε η αναστολή λειτουργίας του σχολείου αποτελεί  η δράση που πραγματοποιήθηκε από τις εκπαιδευτικούς και τη μαθητική κοινότητα της Α΄τάξης.Πιο συγκεκριμένα, με την ευκαιρία της ημέρας της μητέρας αξιοποιήθηκαν παλαιότερες εργασίες των παιδιών και δημιουργήθηκε ένα όμορφο αλφαβητάρι.Απολαύστε το πατώντας τον σύνδεσμο:

ΤΟ ΑΛΦΑΒΗΤΑΡΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

από κάτω από: Δράσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Η Α΄ΤΑΞΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ