ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

Απρ 202014

ΝΙΚΗΤΕΣ/ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

Ο πρώτος μεγάλος βιβλιοδιαγωνισμός μας που έλαβε χώρα μέσω της πλατφόρμας e-class έφθασε στο τέλος του. Όσοι/ες μαθητές/τριες συμμετείχαν θα έχουν από ένα αναμνηστικό δώρο. Απάντησαν σωστά σε όλες τις ερωτήσεις οι μαθητές/τριες:

1. Βασιλακοπούλου Δήμητρα (Ε3)-κερδίζει το βιβλίο “Η Ζήνα και ο κλέφτης των λουκάνικων”(Τζιλ Λιούις)
  2. Μπουράκου Μάρτε (Δ1)-κερδίζει το βιβλίο “Αλλόκοτες ιστορίες ”  (Φίλιππος Μανδηλαράς-Κατσαμά Ελένη)
  3. Βασιλακόπουλος Κωνσταντίνος (Α2)κερδίζει το βιβλίο “Θησαυροί μέσα στο χώμα”(Μαρίζα Ντεκάστρο)

Σύντομα θα ανακοινωθούν ο δεύτερος βιβλιοδιαγωνισμός μας και ένας ακόμα πασχαλινός διαγωνισμός.

από κάτω από: Δράσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ