ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ

Οκτ 201924

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Ευχαριστούμε θερμά τον σύλλογο Γονέων/Κηδεμόνων του 9ου Δ.Σ.Πετρούπολης για την προσφορά τριών βιντεοπροβολέων προς το σχολείο μας, που εντάχθηκαν άμεσα στον προγραμματισμό τεχνολογικής αναβάθμισης όλων των αιθουσών του. Η ενέργεια αυτή πιστοποιεί τη στοίχισή του στην κοινή προσπάθεια να εξαντλήσουμε τις πιθανότητες να δώσουμε στο μαθητικό πληθυσμό μας την καλύτερη δυνατή πλευρά της διδασκαλίας με πάγια στόχευση την στήριξη του δημόσιου σχολείου και την υπεράσπιση του μορφωτικού δικαιώματος όλων των μαθητών/τριών μας.

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 9ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ