Ο ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ

Σεπ 20193

Ο Αγιασμός στο σχολείο μας

Ο αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2019 στις 08:30 π.μ. Με το πέρας της τελετής οι μαθητές/τριες και οι συνοδοί τους θα αποχωρήσουν από το χώρο του σχολείου. Σημειώνεται ότι τα βιβλία θα μοιραστούν την επόμενη ημέρα (Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου 2019).Την ημέρα του αγιασμού θα παραμείνουν για λίγα λεπτά οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών των Α΄και Δ΄τάξεων για να ενημερωθούν για το πλαίσιο λειτουργίας της σχολικής μας μονάδας (Α΄τάξη),καθώς και το νέο τοπίο που διαμορφώνεται ύστερα από την τριχοτόμηση της τάξης (Δ΄τάξη).

από κάτω από: Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ο ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ