Συλλογή από πλαστικά καπάκια για την ενίσχυση του Συλλόγου Παραπληγικών & Κινητικά Αναπήρων Ν. Πέλλας

Το 9ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού κατά την τρέχουσα σχολική χρονιά συγκέντρωσε – για ακόμη μια φορά – πλαστικά καπάκια για να ενισχύσει την προσπάθεια του Συλλόγου Παραπληγικών & Κινητικά Αναπήρων Ν. Πέλλας. Με τη συλλογή πλαστικών καπακίων, καταφέρνουν να δώσουν δωρεάν αναπηρικό αμαξίδιο σε άπορους κι ανασφάλιστους συμπολίτες μας. Ο Σύλλογος Παραπληγικών & Κινητικά Αναπήρων Ν. Πέλλας ευχαρίστησε θερμά για τη συμμετοχή, τους μαθητές, τους δασκάλους, και τους γονείς του σχολείου μας.

Στο 9ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού συνεχίζουμε να μαζεύουμε καπάκια γιατί κάποιοι συνάνθρωποί μας ελπίζουν για κάτι καλύτερο!

Διαβάστε την ευχαριστήρια επιστολή.