Την Τρίτη 13/12/2022, οι μαθητές και μαθήτριες του 9ου Δημοτικού Σχολείου Κορυδαλλού δεν θα προσέλθουν στο σχολείο.

Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 13/12/2022, οι μαθητές και μαθήτριες δεν θα προσέλθουν στο σχολείο.

Οι εκπαιδευτικοί θα παρακολουθήσουν στην αίθουσα εκδηλώσεων του 9ου Δημοτικού Σχολείου Κορυδαλλού επιμορφωτική ημερίδα (Π.Δ. 79/2017, παρ. 1, του άρθρου 17), που διοργανώνεται σε συνεργασία με τη συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου περιφέρειας Πειραιά κα . Φωτεινή Εγγλέζου και το Εργαστήριο Διαπολιτισμικής Αγωγής της Φιλοσοφικής Σχολής του Παιδ.Τμ.Β/θμιας Εκπαίδευσης.

school closed
Η επιμορφωτική ημερίδα θα διεξαχθεί σύμφωνα με το απόσπασμα της απόφασης της Πράξης 4/7-11-2022 της Ολομέλειας του 6ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής.