Χριστουγεννιάτικη γιορτή Α’-Β’ τάξης 23 Δεκεμβρίου 202223 Δεκεμβρίου 2022 9 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ9 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0 σχόλια Οι μαθητές/τριες της Α’ και της Β’ τάξης τραγούδησαν χριστουγεννιάτικα τραγούδια και παρουσίασαν το θεατρικό “Η μπουγάδα του Άη Βασίλη”. Copyright © 2022. Με την επιφύλαξη όλων των δικαιωμάτων. Πλοήγηση άρθρων Προηγούμενο Προηγούμενο άρθρο: Επόμενο Επόμενο άρθρο: