ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2018-2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι ο αγιασμός για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς θα γίνει την Τρίτη  11 Σεπτεμβρίου  2018 και ώρα 08.30΄. Οι μαθητές θα πρέπει να βρίσκονται στο χώρο του Σχολείου  την παραπάνω ώρα και έως τις 09.30΄ που θα γίνει η αποχώρησή τους για την συγκεκριμένη ημέρα και μόνον.

Καλό είναι να έχουν μαζί τους και σάκες, γιατί θα πάρουν τα  βιβλία της τάξης τους.

Μετά τον αγιασμό οι μαθητές θα περάσουν στις αίθουσες (η Α΄τάξη με τους Γονείς)  και οι Γονείς & Κηδεμόνες των υπόλοιπων τάξεων θα αποχωρήσουν αφού πάρουν οδηγίες για τη λειτουργία του Σχολείου σχετικά με το πρόγραμμα πρωινού και ολοήμερου.

ΑΠΟ  ΤΗ   ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.