ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 6-11-2019

Δάφνη, 1112019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι, την Τετάρτη 6 Νοεμβρίου 2019, , θα πραγματοποιηθεί Επιμορφωτική Ημερίδα για τους εκπαιδευτικούς της Β΄ τάξης από την Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου (Σ.Ε.Ε.) του 1 ου Περιφερειακού Κέντρου Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (1 ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ.) Αττικής . Γι’ αυτό δεν θα γίνουν μαθήματα για τους μαθητές της Β΄ τάξης του Σχολείου μας (πρωινό και ολοήμερο).

ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Δημοσιεύθηκε στην ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.