Σήμερα οι μαθητές και οι μαθήτριες της Δ΄ τάξης παρουσίασαν το χρονικό του Πολυτεχνείου, για να τιμήσουμε και να γιορτάσουμε την ημέρα της 17ης Νοεμβρίου 1973. Η παρουσίασή  τους ήταν συγκινητική!

Συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριες της Δ΄ τάξης,  στους μαθητές και τις μαθήτριες της ΣΤ΄τάξης, οι οποίοι  συμμετείχαν στη χορωδία, στους εκπαιδευτικούς των τμημάτων κ. Ζαΐμη Τάσο, κ. Λεμπέση Λευτέρη και κ. Πρέντο Κώστα.

Συγχαρητήρια στη Μουσικό του σχολείου κ. Λάλου Μαρία και  τον γυμναστή του σχολείου κ. Λαμπαούνα Τάσο,  ο οποίος συμμετείχε στη γιορτή με την κιθάρα του!

Επίσης, ένα μεγάλο ευχαριστώ στην  κ. Τσαπράζη Αθηνά,  τον  κ. Μάνθο Βασίλη και όλους όσοι βοήθησαν  κατά την προετοιμασία της εκδήλωσης!