POLYTEXNEIO 2 2015Σας ενημερώνουμε ότι  την Τρίτη 17 Νοεμβρίου 2015 στις 08.30 θα πραγματοποιηθεί εκδήλωση στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του σχολείου που προετοίμασαν οι μαθητές της Δ΄τάξης με τους εκπαιδευτικούς τους για την επέτειο του Πολυτεχνείου.

Η εκδήλωση θα λήξει περίπου στις 10.00, οπότε και  θα αποχωρήσουν όλοι οι μαθητές.  Το Ολοήμερο την ημέρα αυτή δε θα λειτουργήσει.

Η τελική πρόβα της εκδήλωσης  θα έχει παρουσιαστεί ήδη στους μαθητές των Α΄, Β΄και Γ΄ τάξεων τη Δευτέρα 16 Νοεμβρίου 2015.

Εδώ μπορείτε να διαβάσετε τη σχετική εγκύκλιο  της Γενικής Δ/νσης Σπουδών Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης του ΥΠ.Π.Ε.Θ., σχετικά με τον εορτασμό της επετείου του Πολυτεχνείου και τη λειτουργία των σχολικών μονάδων την Τρίτη 17 Νοεμβρίου 2015.