Προς γονείς :Μαζί θα τα καταφέρουμε!!!!

Αγαπητοί γονείς  θα  ήθελα από  καρδιάς να ευχαριστήσω τον σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας και όλους εσάς για την άμεση  ανταπόκριση σας  στην έκκληση μας, για την αποστολή στοιχείων (mail και τηλεφωνα). Λείπουν κάποια μαιλ ακόμα, θα επικοινωνήσουμε μαζί σας τηλεφωνικά.

Τα μαιλ τα χρειαζόμαστε για την καταγραφή των μαθητών/τριών.Όταν και εφόσον ανοίξουν οι πλατφόρμες για διαδικτυακά μαθήματα θα ειδοποιηθείτε με σχετικό μαιλ.

Παρέα καταφέρνουμε τα πάντα.

Μένουμε σπίτι και όλα θα πάνε καλά.

Είναι μια πρωτόγνωρη κατάσταση για όλους,θα μάθουμε να την αντιμετωπίζουμε όλοι μαζί. Αν κάποιος γονέας χρειάζεται κάποια βοήθεια,για οτιδήποτε, είμαστε όλοι εδώ για να βάλουμε πλάτη.

Στείλτε μαιλ στο σχολείο ή επικοινωνήστε αν νιώθετε πιο άνετα, με κάποιο από τα μέλη του συλλόγου και θα ειδοποιηθούμε κι εμείς.

Κρατάμε αποστάσεις όσον αφορά τα σώματα μας για να απαλλαγούμε γρήγορα απο τον ιο!  οι ψυχές μας όμως είναι κοντά!

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ, ΕΝΣΥΝΑΙΣΘΗΣΗ, ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ, ΨΥΧΡΑΜΙΑ!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟ ΜΑΣ

Η Δ/ντρια σας