ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ

Συγγραφέας: 92 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ | Κατηγορία 03.ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | , στις 02-11-2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ

Από τη Δευτέρα 05 Νοεμβρίου 2018, το Ολοήμερο θα παρακολουθούν οι μαθητές/τριες των: Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ όλες τις μέρες της εβδομάδας και θα αποχωρούν, σύμφωνα με την ώρα που έχουν δηλώσει στην υπεύθυνη δήλωση, δηλαδή στις 15:00 ή 16:οο.

Η Ε΄ τάξη θα παρακολουθεί από Δευτέρα έως και την Πέμπτη και την Παρασκευή θα αποχωρεί στις 13:15.

Οι μαθητές/τριες της ΣΤ τάξης θα μένουν μόνο κάθε Δευτέρα στο Ολοήμερο και τις υπόλοιπες μέρες θα αποχωρούν στις 13:15, εκτός από τους μαθητές/τριες που έχουν αδέλφια σε μικρότερες τάξεις, δηλαδή οι: Στεφανοπούλου, Καμινιάρης, Λαλαγιάννη, Πάσχος & Καλαντζής θα μένουν κάθε μέρα στο Ολοήμερο.