ΣΧΟΛΙΚΑ ΓΕΥΜΑΤΑ 2021-22

Συγγραφέας: 92 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ | Κατηγορία 03.ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Χωρίς κατηγορία | , στις 13-10-2021

Σας ενημερώνουμε πως θα υλοποιηθεί το πρόγραμμα των σχολικών γευμάτων (δεν γνωρίζουμε πότε ακριβώς) και την τρέχουσα σχολική χρονιά. Σήμερα δόθηκε υπεύθυνη δήλωση στα παιδιά για να τη συμπληρώσουν και να την υπογράψουν οι γονείς/κηδεμόνες. Μέχρι την Παρασκευή, 15-10-2021 περιμένουμε να επιστραφεί στο σχολείο. Προσοχή στις αλλεργίες -δυσανεξίες. Είναι σημαντικό να τις γνωρίζουμε. Το πρόγραμμα δεν είναι υποχρεωτικό. Όποιος/α δεν επιθυμεί να συμμετέχει μπορεί να γράψει πάνω στη δήλωση “Δεν επιθυμώ”.

Παρακάτω θα βρείτε την σχετική εγκύκλιο του Υπουργείου και την Υπεύθυνη δήλωση.

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΣΧΟΛΙΚΑ ΓΕΥΜΑΤΑ 2021 22

ΣΥΝ.2 ΥΠΕΘΥΝΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ

90 εκατομμύρια για τα σχολικά γεύματα • EpirusPost • Ειδήσεις, Ιωάννινα,  Άρτα, Πρέβεζα, Θεσπρωτία