ΗΜΕΡΑ ΛΗΞΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Συγγραφέας: 92dimat | Κατηγορία 03.ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | , στις 24-06-2021

Αύριο Παρασκευή 25 Ιουνίου 2021 οι μαθητές θα ρθουν στο σχολείο το πρωί στις 08.00 έως 08.15 για να πάρουν τους τίτλους προόδου/ σπουδών και να αποχαιρετήσουν τους/τις φίλους/φίλες τους και τους/τις δασκάλους/δασκάλες  τους. Στις 08.45 θα γίνει η αποχώρηση των μαθητών/τριων κατά τμήμα. Ο αποχαιρετισμός των μαθητών και μαθητριών της ΣΤ΄ τάξης θα γίνει το ίδιο χρονικό διάστημα στην αυλή του σχολείου. Μετά την αποχώρηση  των τάξεων, Α-Ε, θα αποχωρήσουν και τα μεγάλα παιδιά από την κεντρική είσοδο όπου θα βρίσκονται μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για να δώσουν στα παιδιά ένα αναμνηστικό δώρο.

Σας παρακαλούμε να κρατάτε τις αποστάσεις κατά την αποχώρηση των μαθητών/τριων και να φοράτε μάσκα.

Βεβαιώσεις για τους  γονείς που εργάζονται θα υπάρχουν στο πρώτο γραφείο των εκπαιδευτικών.

Σας ευχόμαστε ένα υπέροχο καλοκαίρι με πολλά παιχνίδια μαζί με αγαπημένα πρόσωπα και πολλή πολλή  ξεγνοιασιά!!!

Γιορτή λήξης χρονιάς για το 128ο δημοτικό σχολείο - sepolia.net