ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Συγγραφέας: 92 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ | Κατηγορία 03.ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | , στις 12-05-2021

Σας ενημερώνουμε πως αύριο Πέμπτη 13 Μαϊου 2021 θα δοθεί στους/στις μαθητές/τριες η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΑΙΤΗΣΗ-  ΔΗΛΩΣΗ για την εγγραφή τους στο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, για το επόμενο σχολικό έτος 2021-2022. Η ΑΙΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ θα επιστραφεί την Παρασκευή 14 Μαίου 2021, χωρίς άλλα δικαιολογητικά. Δηλαδή, θα γίνουν δεκτές  όλες ανεξαιρέτως οι  αιτήσεις των γονέων/κηδεμόνων που επιθυμούν τα παιδιά τους να φοιτήσουν  στο Ολοήμερο Πρόγραμμα.
Ενδιάμεση αποχώρηση των μαθητών/τριών μπορεί να γίνεται μετά το τέλος της 2ης ώρας του
Ολοήμερου Προγράμματος (15:00’), εφόσον κατατεθεί σχετική ενυπόγραφη δήλωση των
γονέων/ κηδεμόνων. Επίσης, πρέπι να δηλωθεί και η  παρακολούθηση της ΠΡΩΙΝΗΣ ΖΩΝΗΣ.

Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΑΙΤΗΣΗ -ΔΗΛΩΣΗ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:

ΑΙΤΗΣΗ_ΔΗΛΩΣΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ

ΑΙΤΗΣΕΙΣ – ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΟ 2020-2021 – 4ο Δημοτικό Σχολείο  Ζωγράφου