ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΓΙΑ 2ηΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

Συγγραφέας: 92 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ | Κατηγορία 09. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ | , στις 26-10-2020

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,
Καθώς λήγει η διετής θητεία του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου, σας καλούμε στην τακτική Γενική Συνέλευση την Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου 2020, και ώρα 17:15 μ.μ. (πέντε και τέτρατο) στο σχολείο μας.
Τα θέματα της ημερήσιας διάταξης είναι :
1. Απολογισμός του απερχόμενου Διοικητικού Συμβουλίου για τα πεπραγμένα της σχολικής χρονιάς που πέρασε.
2. Έκθεση Εξελεγκτικής Επιτροπής, έγκριση του οικονομικού απολογισμού και απαλλαγή του Διοικητικού Συμβουλίου.
3. Εκλογή της τριμελούς Εφορευτικής Επιτροπής που θα διενεργήσει τις αρχαιρεσίες.
4. Υποβολή υποψηφιοτήτων για το νέο Διοικητικό Συμβούλιο, για την νέα Εξελεγκτική Επιτροπή και για Εκπροσώπους στην Ένωση Γονέων.
5. Ελεύθερη συζήτηση σε θέματα που αφορούν το σχολείο.

Γενική συνέλευση του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων την Κυριακή 13/10/2019 – Σύλλογος  Γονέων & Κηδεμόνων 36ου Δημοτικού & 36ου Νηπιαγωγείου Πειραιά