ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ-ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ/ΓΟΝΕΙΣ (ΕΟΔΥ)

Συγγραφέας: 92 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ | Κατηγορία 03.ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | , στις 27-05-2020

ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ…ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΒΡΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ, ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΕΧΡΙ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ …

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

• ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ Λίστα με όσα δεν πρέπει να ξεχνάτε! Προστατέψτε τον εαυτό σας και τους μαθητές σας!
  • Checklist_για_δασκάλους_
  • ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ Λίστα με όσα δεν πρέπει να ξεχνάτε! Προστατέψτε το παιδί σας, την οικογένειά σας και το σχολείο!
  • Checklist_για_γονείς_
  • ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ Λίστα με όσα δεν πρέπει να ξεχνάς! Προστάτευσε τον εαυτό σου και το σχολείο σου!
  • Checklist_για_ΜΑΘΗΤΕΣ
  • ΣΕΝΑΡΙΑ για ΑΣΚΗΣΗ Πώς διαχειριζόμαστε στο σχολείο τον COVID 19
  • ΣΕΝΑΡΙΑ_ΓΙΑ_ΑΣΚΗΣΗ_

ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΟ ΧΑΜ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΣΤΕΡΑΚΙ….ΑΛΛΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ:

ΧΕΡΙΑ-ΑΠΟΣΤΑΣΗ –ΜΑΣΚΑ, ΔΗΛΑΔΗ

ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗΣ  ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΥ κ. ΚΟΡΩΝΟΪΟΥ…ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ!!!!