ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Συγγραφέας: 92 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ | Κατηγορία 03.ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | , στις 26-05-2020

Σας ενημερώνουμε πως τα περισσότερα τμήματα των τάξεων του σχολείου θα διαιρεθούν σε δύο υπο-τμήματα, τα οποία θα λειτουργούν εκ περιτροπής. Το πρώτο υπο-τμήμα θα προσέρχεται στο σχολείο Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή και το δεύτερο Τρίτη-Πέμπτη. Οι μαθητές/τριες θα χωριστούν αλφαβητικά, και, φυσικά, λαμβάνοντας υπόψη τα αδέλφια που φοιτούν σε διαφορετικές τάξεις.

Τα ονόματα των μαθητών/τριων κατά τμήμα και υπο-τμήμα θα αναρτηθούν, στην είσοδο του σχολείου, την Παρασκευή, 29 Μαΐου 2020 και ώρα  11:00. Επίσης, οι εκπαιδευτικοί των τάξεων θα σας ενημερώσουν για τα παιδιά των υπο-τμημάτων, τηλεφωνικά ή με αποστολή μηνύματος (mail) στις ηλεκτρονικές σας διευθύνσεις.

Οι γονείς και κηδεμόνες που επιθυμούν, για σοβαρούς λόγους, να παραμείνουν τα παιδιά τους στο σπίτι, παρακαλούμε να επισκεφτούν το σχολείο για να συμπληρώσουν σχετική υπεύθυνη δήλωση ή να την επισυνάψουν στο mail του σχολείου  ( mail@92dim-athin.att.sch.gr) ή να επικοινωνήσουν με τον εκπαιδευτικό της τάξης.

Σας ευχαριστούμε και σας περιμένουμε!!!

Επιστροφή στο σχολείο | 4ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων – Παύλος Μελάς