Επίσκεψη στη Βιβλιοθήκη του 8ου Δημοτικού Σχολείου Σταυρούπολης
Στις 15/4/2024 επισκεφθήκαμε τη βιβλιοθήκη του 8ου Δημοτικού Σχολείου Σταυρούπολης , στο πλαίσιο του σχεδίου δράσης για τη φιλαναγνωσία. Η υπεύθυνη εκπαιδευτικός κα Β. Μουταφίδου μας διάβασε ένα παραμύθι.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα