Σάς προσκαλούμε στη γιορτή που θα πραγματοποιηθεί για την επέτειο του Πολυτεχνείου την Πέμπτη 17 Νοεμβρίου και ώρα 08:30 π.μ. – 10:00 π.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων του 8ου Δημοτικού Σχολείου Τρίπολης. Παρουσιάζουν οι μαθητές και οι μαθήτριες της Ε΄ τάξης. Σας περιμένουμε! Την αφίσα της Πρόσκλησης για τη γιορτή του Πολυτεχνείου φιλοτέχνησε ο… (συνέχεια…)
Άρθρα για 15, Νοέμβριος 2022
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εορτασμός επετείου Πολυτεχνείου ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
15 Νοέ 2022