BOO!!!

Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος γιορτάσαμε το Halloween στο μάθημα των αγγλικών. Με την ΣΤ¨ τάξη οργανώσαμε έναν τρομακτικό αλλά νοστιμότατο μπουφέ που εντυπωσίασε μαθητές και εκπαιδευτικούς. Η φαντασία των παιδιών και των γονιών έφτασε στο αποκορύφωμα και το αποτέλεσμα ξεπέρασε κάθε προσδοκία! Με τους μαθητές της Δ΄ τάξης δημιουργήσαμε ένα υπέροχο κολάζ και η δασκάλα της τάξης κ. Τσαμπίκα Σαρρή πρόσφερε ευφάνταστα χειροποίητα cupcakes ενώ με την Ε΄φτιάξαμε καλαθάκια και τα γεμίσαμε με γλυκά. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και θερμές ευχαριστίες στους γονείς για τον κόπο και τον χρόνο τους, ιδιαίτερα στην κ. Κατερίνα Χαρτοφύλη για τη βοήθεια και το face painting!!! Να είστε πάντα δημιουργικοί!!!

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΨΑΡΑ