Εγγραφές μαθητών στο Ολοήμερο

Σας ενημερώνουμε ότι στα πλαίσια του προγραμματισμού του επόμενου Σχολικού Έτους, όσοι γονείς επιθυμούν να γράψουν τα παιδιά τους στο Ολοήμερο για το επόμενο Σχολικό Έτος 2022 – 2023 θα πρέπει να υποβάλουν σχετική αίτηση στο σχολείο μέχρι την Δευτέρα 16-5-2022. Υπενθυμίζουμε ότι η εγγραφή στο Ολοήμερο γίνεται χωρίς προϋποθέσεις και δεν χρειάζονται πρόσθετα δικαιολογητικά.

Σας γνωρίζουμε ότι οι εκπρόθεσμες εγγραφές στο Ολοήμερο θέλουν ειδική άδεια και προϋποθέτουν την δυνατότητα ένταξης των μαθητών στα τμήματα που θα δημιουργηθούν την περίοδο αυτή.

Την αίτηση για την εγγραφή στο Ολοήμερο μπορείτε να την κατεβάσετε από τον παρακάτω σύνδεσμο και να την στείλετε συμπληρωμένη μέσω των μαθητών. [ΑΙΤΗΣΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ]