ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-22

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ: Πάτσης Βασίλειος

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ Α’: Ψαρρού Ευγενία

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ Β’: Γαλώνη Σοφία-Βαρσάμω

Α1: Μανώλογλου Αθανασία 

Α2: Τσάρα Σταυρούλα 

Β1: Τσαγκαράκη Ευαγγελία

Β2:  Προμπονά Σοφία

Β3:Σιόζου Βάια 

Γ1:Καραπανάγου Αργυρώ 

Γ2:Ψαρρού Ευγενία 

Γ3: Γαλώνη Σοφία Βαρσάμω

Δ1:  Ψαρρά Ζαννέτα

Δ2: Αλεξάνδρου Αικατερίνη

Ε1:Μπάσδελη Αλεξάνδρα Γιατρά Αλεξία

Ε2: Πολυμεροπούλου Βασιλική

Ε3: Τόμπρου Αναστασία

ΣΤ1: Χατζόπουλος Ελευθέριος

ΣΤ2: Ρουμελιώτη Αικατερίνη

ΣΤ3: Μίχα Θεώνη

ΟΛΟΗΜΕΡΟ: Κουρούκλη Χαραλαμπία

Συμπλήρωση Ωραρίου: Παληγεώργος Βασίλειος

Τμήμα Ένταξης: Σπηλιοπούλου Μαρία

Φυσικής Αγωγής: Κωτσάκη Ευτέρπη

                                 Αρβανίτη Κωνσταντίνα

Αγγλικά: Πετσαλάκη Ειρήνη

                 Ράπτη Ιωάννα

Γαλλικά: Μπενέτου Ευαγγελία

                  Κωνσταντινίδου Βασιλεία

Γερμανικά: Παναγάτου Άννα

Πληροφορικής: Ροδοπούλου Αικατερίνη

Μουσικός: Μάκρας Δημήτριος

 Εικαστικά: Πολυχρονιάδης Βασίλειος

Θεατρική Αγωγή: Μολογούση Σόνια

Παράλληλη Στήριξη: Γιατρά Αλεξία

                                        Μπουραντά Νικολέτα

                                         Τουλάκη Μαρία

                                         Σταμπουλή Ξένη

                                          Ρουμπή Βασιλική

                                           Θανασάρα Αγλαΐα

                                           Κυριτοπούλου Μαρία

Ψυχολόγος:                  

Σχολικός Νοσηλευτής: Ράπτη Χρυσούλα

Ειδική Βοηθός:           Κοντοπίδη Παρασκευή

ΒΟΗΘΗΤΙΚΌ ΠΡΟΣΩΠΙΚΌ

Καθαρίστριες: Παναγιωτοπούλου Άννα

Κυλικείο:           Μαμής Κωνσταντίνος

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2020-21

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ: Πάτσης Βασίλειος

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ Α’: Ψαρρού Ευγενία

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ Β’: Γαλώνη Σοφία-Βαρσάμω

Α1: Τσαγκαράκη Ευαγγελία

Α2: Προμπονά Σοφία

Α3: Σιόζου Βάια

Β1: Μανώλογλου Αθανασία

Β2:  Τσάρα Σταυρούλα

Β3: Καραπανάγου Αργυρώ

Γ1: Ψαρρά Ζαννέτα

Γ2: Αλεξάνδρου Αικατερίνη

Δ1:  Ψαρρού Ευγενία

Δ2: Γαλώνη Σοφία Βαρσάμω

Δ3:  Μίχα Θεώνη

Ε1: Γιατρά Αλεξία

Ε2: Ρουμελιώτη Αικατερίνη

Ε3: Αναστασίου Παρασκευή

ΣΤ1: Μπάσδελη Αλεξάνδρα

ΣΤ2: Πολυμεροπούλου Βασιλική

ΟΛΟΗΜΕΡΟ: Κουρούκλη Χαραλαμπία

Συμπλήρωση Ωραρίου: Παληγεώργος Βασίλειος

Τμήμα Ένταξης: Σπηλιοπούλου Μαρία

Φυσικής Αγωγής: Κωτσάκη Ευτέρπη

                                 Αρβανίτη Κωνσταντίνα

Αγγλικά: Πετσαλάκη Ειρήνη

                 Ράπτη Ιωάννα

Γαλλικά: Μπενέτου Ευαγγελία

Κωνσταντινίδου Βασιλεία

Γερμανικά: Τσιαρέα Ιωάννα

Πληροφορικής: Ροδοπούλου Αικατερίνη

Μουσικός: Λυμπεροπούλου Σοφία

 Εικαστικά: Μίγκος Αντώνιος

Θεατρική Αγωγή: Μολογούση Σόνια

Παράλληλη Στήριξη: Τσαμπής στέφανος

                                        Ναλπαντίδου Στεφανία

                                         Σακέτου Παναγιώτα

                                         Μπέη Θάλεια-Θεοδώρα

                                          Λίβανου Αναστασία

                                           Θανασάρα Αγλαΐα

                                           Μπιλικαΐδης Εμμανουήλ

Ψυχολόγος:                 Μητροπούλου Αικατερίνη

Σχολικός Νοσηλευτής: Τσιούτσιας Ευθύμιος

Ειδική Βοηθός:           Κοντοπίδη Παρασκευή

ΒΟΗΘΗΤΙΚΌ ΠΡΟΣΩΠΙΚΌ

Καθαρίστριες: Παναγιωτοπούλου Άννα

Κυλικείο:           Μαμής Κωνσταντίνος

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2019-20

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ: Πάτσης Βασίλειος

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ Α’: Ψαρρού Ευγενία

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ Β’: Γαλώνη Σοφία-Βαρσάμω

Α1: Μανώλογλου Αθανασία

Α2: Τσάρα Σταυρούλα

Α3: Καραπανάγου Αργυρώ

Β1: Τσαγκαράκη Ευαγγελία

Β2:  Ψαρρά  Ζανέττα

Γ1: Ψαρρού Ευγενία

Γ2: Γαλώνη Σοφία-Βαρσάμω

Γ3: Μίχα Θεώνη

Δ1:  Κουρούκλη Χαραλαμπία

Δ2: Αλεξάνδρου Αικατερίνη

Δ3:  Τόμπρου Αναστασία

Ε1: Μπάσδελη Αλεξάνδρα

Ε2: Πολυμεροπούλου Βασιλική

ΣΤ1: Λυμπέρης Αθανάσιος

ΣΤ2: Μουζοκέ Δέσποινα

ΣΤ3: Ρουμελιώτη Αικατερίνη

Συμπλήρωση Ωραρίου: Παληγεώργος Βασίλειος

                                            Μακρυγιάννη Αλεξάνδρα

Τμήμα Ένταξης: Σπηλιοπούλου Μαρία

Φυσικής Αγωγής: Κωτσάκη Ευτέρπη

                                 Σταθοπούλου Κωνσταντίνα

Αγγλικά: Πετσαλάκη Ειρήνη

                 Ράπτη Ιωάννα

Γαλλικά: Μπενέτου Ευαγγελία

Γερμανικά: Τσιαρέα Ιωάννα

                      Φάκος Ευάγγελος

Πληροφορικής: Ροδοπούλου Αικατερίνη

Μουσικός: Δημητριάδης Δημήτριος

 Εικαστικά: Σοφολόγη Φανή

Παράλληλη Στήριξη: Ρούμπου Χαρίκλεια

                                        Καλλιμάνη Πελαγία

                                         Σακέτου Παναγιώτα

                                         Μπέη Θάλεια-Θεοδώρα

                                          Λίβανου Αναστασία

                                               Παπαδάκης Σταύρος

Ψυχολόγος:                 Παπαδοπούλου Παναγιώτα

Σχολικός Νοσηλευτής: Μπινιώρης Αναστάσιος

Ειδική Βοηθός:           Κατριτζιδάκη Γεωργία

ΒΟΗΘΗΤΙΚΌ ΠΡΟΣΩΠΙΚΌ

Καθαρίστριες: Παναγιωτοπούλου Άννα

                           Τσαγγά Μαρία

Κυλικείο:           Γαστεράτος Στέλιος

 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2018-19

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ: Πάτσης Βασίλειος

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ Α’: Ψαρρού Ευγενία

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ Β’: Γαλώνη Σοφία-Βαρσάμω

Α1: Τσαγκαράκη Ευαγγελία

Α2: Ψαρρά  Ζανέττα

Β1: Μανώλογλου Αθανασία

Β2: Καραπανάγου Αργυρώ

Β3: Πλακιά Παρασκευή

Γ1: Κουρούκλη Χαραλαμπία

Γ2: Αλεξάνδρου Αικατερίνη

Γ3: Τόμπρου Αναστασία

Δ1: Μίχα Θεώνη

Δ2: Γαλώνη Σοφία-Βαρσάμω

Ε1: Πλατάς Χρήστος

Ε2: Μουζοκέ Δέσποινα

Ε3: Ρουμελιώτη Αικατερίνη

ΣΤ1: Τσάρα Σταυρούλα

ΣΤ2: Λυμπέρης Αθανάσιος

ΣΤ3: Ψαρρού Ευγενία

Συμπλήρωση Ωραρίου: Παληγεώργος Βασίλειος

Τμήμα Ένταξης: Σπηλιοπούλου Μαρία

Φυσικής Αγωγής: Κωτσάκη Ευτέρπη

                          Αρβανίτη Κωνσταντίνα

Αγγλικά: Πετσαλάκη Ειρήνη

             Ράπτη Ιωάννα

Γαλλικά: Λογαρίδη Θάλεια

Γερμανικά: Τσιαρέα Ιωάννα

                 Φάκος Ευάγγελος

Πληροφορικής: Ροδοπούλου Αικατερίνη

Μουσικός: Δημητριάδης Δημήτριος

Θεατρική Αγωγή: Γεωργακοπούλου Δήμητρα

Εικαστικά: Σοφολόγη Φανή

Παράλληλη Στήριξη: Αγάογλου Χαρά

                               Γεωργοπούλου Αθηνά

                               Δρούγκα Ειρήνη

                               Μιχαηλίδου Μαρία

                               Σοφιανοπούλου Αγγελική

Ψυχολόγος:                 Ζαχαρή Λάουρα

Σχολική Νοσηλεύτρια: Χατζηνικολάκη Γεωργία

Ειδική Βοηθός:           Κοντοπίδη Παρασκευή

ΒΟΗΘΗΤΙΚΌ ΠΡΟΣΩΠΙΚΌ

Καθαρίστριες: Παναγιωτοπούλου Άννα

                           Τσαγγά Μαρία

Κυλικείο: Γαστεράτος Στέλιος

 

 

 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ: 2017-18

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ: Πάτσης Βασίλης

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ:  Σίμου Θεοδώρα

Α1  :    Μανώλογλου Νάσια

Α2 :   Καραπανάγου Αργυρώ

Α3  :    Σίμου Θεοδώρα

Β :    Ψαρρά Ζαννέτα

Β2  :    Τσαγκαράκη Ευαγγελία

Β3  :    Τσάρα Σταυρούλα

Γ1  :    Μίχα Νένα

Γ2 :    Γαλώνη Μίνα

Δ1  :    Ψαρρού Ευγενία

Δ2   :    Αλεξάνδρου Κατερίνα

Δ3   :    Κουρούκλη Χαρά

Ε1  :    Σωτηρίου Ευδοξία

Ε2  :    Λυμπέρης Θανάσης

ΣΤ1   :    Πλατάς Χρήστος

ΣΤ2   :    Ρουμελιώτη Κατερίνα

ΣΤ3   :    Τόμπρου Νατάσα

Συμπλήρωση Ωραρίου  :  Παληγεώργος Βασίλειος

Τμήμα Ένταξης                :    Σπηλιοπούλου Μαρία 

Παράλληλη Στήριξη        :    Δρούγκα Ειρήνη

                                                     Πετρέση Χρύσα

Αγγλικά                                :    Πετσαλάκη Ειρήνη

                                                     Ράπτη Ιωάννα

Γαλλικά                                :   Κωνσταντινίδου Βασιλεία  

                                                    Μπενέτου Εύα

Γερμανικά                            :   Τζηκούλη Καλλιόπη

Μουσικός                             : Ντεμίρη Ευαγγελία

Θεατρική Αγωγή                :    Πανάγου Ειρήνη

Εικαστικά                            :    Καραγεώργου Δήμητρα

Μίγκος Αντώνης

Πληροφορικής                  :    Ροδοπούλου Κατερίνα

Φυσικής Αγωγής               :     Κωτσάκη Πέπη

                                                     Αρβανίτη Ντίνα  

Ειδική Βοηθός                   :    Δαμίγου Ευαγγελία 

 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Γενικών Καθηκόντων  : Καμουλάκου Σταυρούλα

Καθαρίστριες                 :   Παναγιωτοπούλου Αννέτα 

                                                 Τάγγα Μαρία

Κυλικείο                           : Γαστεράτος Στέλιος

 

 

 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ: 2016-17

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ:  Σίμου Θεοδώρα

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ:  Καραπανάγου Αργυρώ

Α1  :    Ψαρρά Ζαννέτα

Α2 :    Τσαγκαράκη Ευαγγελία

Α3  :    Τσάρα Σταυρούλα

Β :    Καραπανάγου Αργυρώ

Β2  :    Δελτούζου Μαρία

Γ1  :    Ψαρρού Ευγενία

Γ2 :    Αλεξάνδρου Κατερίνα

Γ3  :    Κουρούκλη Χαρά

Δ1  :    Μίχα Νένα

Δ2   :    Σιόζιου Βάια

Ε1  :    Λιάπη Δήμητρα

Ε2  :    Γαλώνη Μίνα

Ε3  :    Πλατάς Χρήστος

ΣΤ1   :    Μανώλογλου Νάσια

ΣΤ2   :    Τόμπρου Νατάσα

ΣΤ3   :    Ρουμελιώτη Κατερίνα

Τμήμα Ένταξης        :    Σπηλιοπούλου Μαρία 

Αγγλικά                     :    Πετσαλάκη Ειρήνη

                                          Ράπτη Ιωάννα

Γαλλικά                     :   Κωνσταντινίδου Βασιλεία 

                                         Λογαρίτη Θάλεια

Γερμανικά                 :   Κανελλοπούλου Παναγιώτα

Θεατρική Αγωγή     :    Πανάγου Ειρήνη

Πληροφορικής       :    Δροσούλη Ιφιγένεια

Φυσικής Αγωγής    :     Κωτσάκη Πέπη 

                                         Αρβανίτη Ντίνα