ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 27 Οκτωβρίου 2020 και ώρα 8.15 έως 9:40 π.μ. θα πραγματοποιηθεί η σχολική εορτή για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου 1940 εντός της αίθουσας του κάθε τμήματος, μεταξύ μαθητών και εκπαιδευτικών αποκλειστικά. Η παράδοση της σημαίας από τη Διευθύντρια του Σχολείου στον/στη σημαιοφόρο θα πραγματοποιηθεί παρουσία εκπροσώπων των εκπαιδευτικών και των μαθητών/τριών, τηρώντας τα απαραίτητα μέτρα ατομικής προστασίας. Οι μαθητές και οι μαθήτριες θα προσέρχονται, όπως κάθε μέρα, από 8.00 έως 8.15π.μ. Την ημέρα αυτή δε θα πραγματοποιηθούν μαθήματα Ολοήμερου. Όλα τα παιδιά θα αποχωρήσουν με ευθύνη των γονέων τους στις 9.40π.μ. Την Τετάρτη 28 Οκτωβρίου 2020 το σχολείο θα παραμείνει κλειστό.

Εκ της διευθύνσεως