ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Αξιότιμοι γονείς /κηδεμόνες,

Ο δήμαρχος Κορυδαλλού, στο πλαίσιο του θεσμικού του ρόλου, με την ευκαιρία των δύσκολων περιστάσεων λόγω της πανδημίας και ενόψει των εορτών, επιθυμεί να έχει επικοινωνία με τη σχολική κοινότητα της σχολικής μας μονάδας (μαθητές, γονείς , εκπαιδευτικούς), την Τρίτη 22/12/2020. Όσοι γονείς και παιδιά επιθυμείτε, μπορείτε να συνδεθείτε στο λινκ της πλατφόρμας WEBΕX που σας εστάλη για να έχετε επικοινωνία μαζί του.

Η σύνδεση θα γίνει με την εξής σειρά:

Στις 15:30΄-16:00΄θα συνδεθούν τα παιδιά των Α΄και Β΄τάξεων

Στις 16:00΄-16:30΄θα συνδεθούν τα παιδιά των Γ΄ και Δ΄ τάξεων

Στις 16:30-17:00΄θα συνδεθούν τα παιδιά των Ε΄ και Στ΄  τάξεων

Τις παραπάνω ώρες δεν θα γίνουν τα αντίστοιχα μαθήματα του προγράμματος  τηλεκπαίδευσης που σας έχουν κοινοποιηθεί. Πριν και μετά τη σύνδεση με τον δήμαρχο τα μαθήματα τηλεκπαίδευσης θα γίνουν κανονικά, όπως προβλέπεται στο πρόγραμμα.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/8dimkoryd/archives/3468