Επιλογή σημαιοφόρων για το 2019-2020

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Δευτέρα, 14 Οκτωβρίου 2019, κατά τη διάρκεια του δεύτερου διαλείμματος, ενώπιον του Συλλόγου Διδασκόντων και των μαθητών tης ΣΤ’ τάξης , η κλήρωση για την ανάδειξη σημαιοφόρων και παραστατών στο σχολείο μας.
Τη διαδικασία επιμελήθηκε η Διευθύντρια του σχολείου κ. Βουτσή Αναστασία, η οποία αφού εξήγησε πως θα γίνει η κλήρωση, συνεχάρη όλα τα παιδιά και τους ευχήθηκε να προσπαθούν πάντα για το καλύτερο.
Ακολούθησε η διαδικασία της κλήρωσης και τα αποτελέσματά της έχουν ως εξής:

Μαθητές από το Στ 2 θα σχηματίσουν το τμήμα της σημαίας για το χρονικό διάστημα μέχρι και 31 Ιανουαρίου 2019

Σημαιοφόρος: Σωτηρόπουλος Γρηγόριος

Παραστάτες: Μουργή Μαρία – Χριστίνα

Σκούρας Ιωάννης

Τσίχλη Βασιλική

Κουλουράς Ηλίας

Καλαμιώτη Μαρία – Πηνελόπη

Μαθητές από το Στ 1 θα σχηματίσουν το τμήμα της σημαίας για το χρονικό διάστημα από 1 Φεβρουαρίου 2019 μέχρι τέλους του σχολικού έτους

Σημαιοφόρος: Αλεξοπούλου Χριστίνα

Παραστάτες: Καούνης Βασίλης

Κουκουβίνος Στυλιανός

Δαμουράς Χρήστος

Λαδά Φωτεινή

Κούμανης Βασίλειος

Συγχαρητήρια αξίζουν όλοι οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης για την προσπάθεια που κατέβαλαν να είναι συνεπείς στις υποχρεώσεις τους, να μοχθούν για να κατακτήσουν τη γνώση και να ανοίγουν νέα μονοπάτια που οδηγούν σε περισσότερη πρόοδο και ποιότητα ζωής.

Κοινή χρήση