Τσικνοπέμπτη… στα καρτ!

Σήμερα 8, Φεβρουαρίου 2018, επισκεφτήκαμε την πίστα καρτ, ένα χώρο που προσφέρεται για παιχνίδι και … ξεφάντωμα!

Επ’ ευκαιρία ο Σύλλογος  Διδασκόντων, έκοψε την βασιλόπιτα για το νέο έτος,  με τυχερή την κ. Βαρβάρα Σωτηρίου,  η οποία παρέλαβε το δώρο της από την κ. Διευθύντρια, η οποία ευχήθηκε σε όλους μας καλή και δημιουργική χρονιά!

Στην κ. Βαρβάρα  ευχόμαστε να είναι πάντα γερή και τυχερή!!!

Ο ακούραστος Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος,  τηρώντας το έθιμο της τσικνοπέμπτης , προσέφερε στους μαθητές και τους δασκάλους  γευστικότατα, καλοψημένα σουβλάκια δημιουργώντας μια εορταστική ατμόσφαιρα .Δάσκαλοι και σύλλογος μαζί στο ίδιο τραπέζι , με τους μαθητές να παίζουν και να χαίρονται την υπέροχη λιακάδα του Φλεβάρη. Περάσαμε τέλεια!!!

Τους ευχαριστούμε και τους ευχόμαστε

ΚΑΛΗ  ΑΠΟΚΡΙΑ  ΚΑΙ  ΤΟΥ  ΧΡΟΝΟΥ