AΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ

Ο Σύλλογος Γονέων του 8ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμάτας σας προσκαλεί στο Αποκριάτικο Πάρτυ που θα γίνει την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 11:30 π.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων «Αρχόντισσα» στα Λέικα.

Φορέστε τις αποκριάτικες στολές σας και ελάτε να διασκεδάσουμε με ζωντανή μουσική, πολύ χορό και πολλές εκπλήξεις!!!!!!!

Θα πραγματοποιηθεί λαχειοφόρος αγορά με πλούσια δώρα.

Τιμή εισόδου:10ε/άτομο (Η τιμή περιλαμβάνει πλήρες μενού, σαλάτα, τυρί, κυρίως πιάτο επιλογή-κρασί και αναψυκτικό για τα παιδιά).

Εισιτήρια προπωλούνται από τα μέλη του Συλλόγου στην είσοδο του σχολείου κατά την προσέλευση και αναχώρηση των μαθητών. Παρακαλούμε για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας και διευκόλυνση του καταστήματος να προμηθευτείτε εγκαίρως τις προσκλήσεις μας.

Τηλ.  Επικοινωνίας:6997242746 (Φωτεινή), 6978746685 (Ανθή)

Σας περιμένουμε όλους για ένα αξέχαστο αποκριάτικο πάρτυ!!!!!!!

Με εκτίμηση το Δ.Σ.