Ευχαριστήριο προς το σύλλογο “ΓΑΙΑ” για τη δωρεά Η/Υ στο σχολείο μας!

img1_21
Η Διευθύντρια, οι εκπαιδευτικοί και οι μαθητές του σχολείου μας

ευχαριστούμε θερμά  ! για την ευγενική προσφορά τον πολιτιστικό εξωραϊστικό σύλλογο Δυτικής Μάνης «ΓΑΙΑ» ο οποίος , ύστερα από πρωτοβουλία του μέλους του και δασκάλου της πληροφορικής στο σχολείο μας, κ. Μπάλτα Αθανασίου, μας προσέφερε τέσσερις κεντρικές μονάδες υπολογιστών και πέντε οθόνες με τα αντίστοιχα καλώδιά τους, που θα εξοπλίσουν την αίθουσα της Πληροφορικής μας!

Η ενέργειά αυτή φανερώνει τη μεγάλη σας ευαισθησία για τα παιδιά και το σχολικό περιβάλλον τους, καθώς και για τις συνθήκες μόρφωσής τους. Τέτοιες πρωτοβουλίες συμβάλλουν θετικά στην προσπάθεια όλων μας να διαμορφώσουμε τους αυριανούς πολίτες σε μια κοινωνία με όλα τα απαραίτητα εφόδια.

Εκπαιδευτικοί και μαθητές ένιωσαν μεγάλη χαρά και θέλουν να σας ευχαριστήσουν δημόσια για τη δωρεά σας!!!