Χριστουγεννιάτικη Αγορά

12414054_503632349815061_1937140576_o

Τη Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου στην κεντρική πλατεία της Καλαμάτας πραγματοποιήθηκε η Χριστουγεννιάτικη Αγορά του σχολείου μας στην κεντρική πλατεία της πόλης μας. Εκτός από τις δημιουργίες μας που εκθέσαμε προς πώληση, οι μεγάλες τάξεις του σχολείου μας, είχαν ετοιμάσει χριστουγεννιάτικα παιχνίδια για τους μικρότερους του σχολείου μας και η μουσικός μας, κ. Μαρία χριστουγεννιάτικα τραγούδια που τραγούδησαν οι μαθητές, στην κεντρική πλατεία Καλαμάτας. Ήταν μία υπέροχη μέρα και θα μας μείνει αξέχαστη.
Δείτε το βιντεάκι για να πάρετε κι εσείς μία γεύση!

Ευχαριστούμε πολύ όλους όσους βοήθησαν για την επιτυχία της χριστουγεννιάτικης αγοράς μας!
Όλο το προσωπικό του 8ου Δ.Σ. Καλαμάτας, το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, τους υπέροχους μαθητές μας και την Άννα, για τις όμορφες φωτογραφίες που μας έβγαλε.