Πανελλήνιος Διαγωνισμός Φυσικής 2015

PALAMAKIAΣυγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές που πήραν μέρος στον πανελλήνιο διαγωνισμό φυσικής.

Εδώ μπορείτε να δείτε τα συνολικά αποτελέσματα και παρακάτω μπορείτε να δείτε τους πρωτεύσαντες μαθητές του σχολείου μας. Στιγμιότυπο 2015-07-02, 11.37.45 π.μ.Στιγμιότυπο 2015-07-02, 11.38.09 π.μ.Στιγμιότυπο 2015-07-02, 11.38.27 π.μ.     Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα παιδιά για τη συμμετοχή τους!

1. Αναστασία Βουτσή

Συγχαρητήρια παιδιά για την διάκρισή σας στον «πανελλήνιο διαγωνισμό Φυσικής 2015» !!!!

Εύχομαι πάντα να έχετε επιτυχίες
    καθώς και το σθένος και τη δύναμη να τολμάτε να αγωνίζεστε για το καλύτερο, ανεξάρτητα του αποτελέσματος.

Ως εκ τούτου, θερμά συγχαρητήρια επίσης αξίζουν σε κάθε παιδί μας ξεχωριστά που μπήκε στη διαδικασία του διαγωνισμού και τίμησε το σχολείο μας με τη συμμετοχή του σ΄ αυτόν.

2. Δήμητρα Στ΄2

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που πήραν μέρος στο διαγωνισμό φυσικής!! Τους αξίζουν πολλά μπράβο!!!!!!