Εκλογή Yποδιευθύντριας

Θερμά συγχαρητήρια στην κ. Μαρία Βρεττού, την υποδιευθύντρια του σχολείου μας, η οποία την Παρασκευή , 19 Ιουνίου ,εξελέγη ομόφωνα από το σύλλογο διδασκόντων, ύστερα από ψηφοφορία που διεξήχθη σύμφωνα με την προβλεπόμενη διαδικασία για τη  θέση της Υποδιευθύντριας. Έλαβαν μέρος όλοι οι εκπ/κοι του σχολείου μας και το αποτέλεσμα ήρθε να δικαιώσει την κ. Μαρία για την άριστη συνεργασία και υπευθυνότητα που επέδειξε κατά την άσκηση των καθηκόντων της την προηγούμενη 4ετία ,αλλά και για το πηγαίο χιούμορ της!!!
Επιθυμία του συλλόγου είναι, όπως φάνηκε από το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας αυτή τη φορά, να συνεχίσει στη θέση αυτή !
Πάντα επιτυχίες κ. Μαρία μας!!!

1 σχόλιο

• Aναστασία Βουτσή στο 21 Ιουνίου, 2015 στις 12:04 πμ

Συγχαρητήρια και πάλι στην κ. Μαρία Βρεττού για την εκλογή της για δεύτερη φορά ως υποδιευθύντρια του 8ου Δημ. Σχ. Καλαμάτας.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ για την άψογη συνεργασία που είχαμε όλα αυτά τα χρόνια και την συμβολή της στην εύρυθμη και ομαλή λειτουργία του σχολείου μας !!!!!!

Καλή δύναμη και ευχές για ακόμα πιο όμορφα πράγματα στη συνέχεια…….