Ανακοίνωση σχετικά με τα e-mail των γονέων/κηδεμόνων

Παρακαλούνται οι γονείς/κηδεμόνες που δεν έχουν δηλώσει e-mail επικοινωνίας στο σχολείο ή που θέλουν να αλλάξουν το e-mail που έχουν δηλώσει αρχικά, να αποστείλουν μήνυμα στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση:

mail@8dim-elefth.thess.sch.gr

Στο μήνυμα να αναγράφεται:

1) Το ονοματεπώνυμο του/της μαθητή/τριας.

2) Η τάξη στην οποία φοιτεί.

3) Το e-mail του γονέα/κηδεμόνα.

Η ενέργεια αυτή γίνεται στο πλαίσιο της πρόθεσης του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων για την προετοιμασία της πλατφόρμας της τηλεκπαίδευσης των μαθητών/τριών για το διάστημα που θα κριθεί απαραίτητο.

Ο Δ/ντής

Αδάμ Δημήτριος