Γιορτή λήξης 2013-14

gΤο απόγευμα της Πέμπτης 12 Ιουνίου 2014 πραγματοποιήθηκε στην αυλή του σχολείου μας η γιορτή λήξης του σχολικού έτους «Χορεύουμε και τραγουδάμε καλωσορίζοντας το καλοκαίρι»Το πρόγραμμα περιελάμβανε μουσικοκινητικές δραστηριότητες, χορούς, τραγούδια από όλες τις τάξεις, που είχαν προετοιμάσει οι γυμνάστριες του σχολείου Κίτσιου Ιωάννα και Μπαμπαλέντου Άννα καθώς και ο μουσικός Καρακάσης Γιώργος.

e d

c

Μετά το τέλος των δραστηριοτήτων ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων μοίρασε στους μαθητές ενθύμια και παγωτά. Ακολούθησε μουσικό πρόγραμμα από ορχήστρα που εξασφάλισε για τη γιορτή ο γονέας του σχολείου μας κ. Κωνσταντίνος Παλάκας

Ορχήστρα:

Κιθάρα-τραγούδι: Σάκης Βαρνιτσιώτης

Κιθάρα: Δημήτρης Χατζηκίδης

Κρουστά: Αντώνιος Διτζής

Τραγούδι: Παπατόλια Σοφία

Μπουζούκι: Ζίγουρας Θωμάς

Αρμόνιο: Καρακάσης Γιώργος

Ευχαριστούμε θερμά τον ηχολήπτη του Δήμου Ελευθερίου-Κορδελιού Ανδρέα για την πολύτιμη βοήθειά του.