↑ Επιστροφή σε Το σχολείο μας…

Οι εκπαιδευτικοί…

Σχολικό έτος 2018-19

Διευθυντής: Αδάμ Δημήτρης

Υποδιευθύντρια: Δεφίγγου Σταματία

Υποδιευθυντής – Υπεύθυνος Ολοήμερου: Σεϊταρίδης Μιχάλης

Α1΄: Μπαλούκας Κωνσταντίνος 

Α2΄: Ντούβελου Ελένη

Β1΄: Ιακωβίδου Φανή

Β2΄: Κορνάρου Ευαγγελία 

Γ1΄: Γυμνοπούλου Χριστίνα

Γ2΄: Ελισάβετ Σατσόγλου

Δ1΄: Νάκη Σμαραγδή 

Δ2΄: Δεφίγγου Σταματία

Ε1΄: Μεταλλίδου Ευδοξία

Ε2΄: Σούμμα Μαρία

Ε3΄: Νούλα Ελένη

ΣΤ1΄: Μήλιος Αριστείδης

ΣΤ2΄: Παπλάκη Ευαγγελία 

Αγγλικά: Μπίθα Βασιλική, Μποντούτση Λίνα

Εικαστικά: Χασάκιοϊλη Ιωάννα

Γαλλικά: Τζικούδη Αμαλία

Γερμανικά: Ευσταθιάδης Ευστάθιος

Θεατρική Αγωγή: Κιτρίδη Νιόβη Ευτυχία

Μουσική: Καρακατσάνη Ηλέκτρα

Πληροφορική: Γιαννακίδου Σοφία

Φυσική Αγωγή: Αναστασιάδης Ευστάθιος, Παπακωνσταντίνου Σταύρος

Τμήμα Ένταξης: Ζαχαρόπουλος Δημήτριος

Παράλληλη Στήριξη: Γκορέ Σοφία, Σταματίου Ελένη, Θεοδώρου Θεοδώρα

Τμήμα Υποδοχής: Αρσενίου Μαρία

Σχολικό έτος 2015-16

Διευθύντρια: Κενάνογλου Λεμονιά

Υποδιευθυντής: Αδάμ Δημήτρης

Υπεύθυνη Ολοήμερου: Σατσόγλου Ελισάβετ

Α1΄: Ιακωβίδου Φανή

Α2΄: Κορνάρου Ευαγγελία 

Β1΄: Μπαλούκας Κωνσταντίνος 

Β2΄: Σατσόγλου Ελισάβετ

Β3΄: Νάκη Σμαραγδή

Γ1΄: Γυμνοπούλου Χριστίνα 

Γ2΄: Μεταλλίδου Ευδοξία

Δ1΄: Σεϊταρίδης Μιχάλης 

Δ2΄: Δεφίγγου Σταματία

Ε1΄: Παπλάκη Ευαγγελία

Ε2΄: Μήλιος Αριστείδης

ΣΤ1΄: Κατσάρος Βασίλειος

ΣΤ2΄:  Αδάμ Δημήτρης

Αγγλικά: Μπίθα Βασιλική, Χαραλαμπίδου Αικατερίνη

Αισθητική Αγωγή: Παπίγγης Ζαχαρίας

Γαλλικά: Βασιλειάδου Ελένη

Γερμανικά: Ευσταθιάδης Ευστάθιος, Παπαδοπούλου Φωτεινή

Θεατρική Αγωγή: Νικολαϊδου Άννα 

Μουσική: Κουτσουβέλη Ελευθερία 

Πληροφορική: Τσομπαχίδου Ελισσάβετ

Φυσική Αγωγή: Αυγερινού Ειρήνη, Σαββίδης Παύλος

Τμήμα Ένταξης: Ζαχαρόπουλος Δημήτριος

Παράλληλη Στήριξη: Παροτσίδου Αγάπη

Τμήμα Υποδοχής: Σφόλια Πηνελόπη 

Βοηθητικό Προσωπικό: Αμπατζή Ελένη, Μπαταδάκη Όλγα  

Σχολικό έτος 2014-15

Διευθύντρια: Κενάνογλου Λεμονιά

Υποδιευθυντής: Αδάμ Δημήτρης

Υπεύθυνη Ολοήμερου: Ιακωβίδου Φανή

Α1΄: Μπαλούκας Κωνσταντίνος

Α2΄: Γυμνοπούλου Χριστίνα

Α3΄: Κορνάρου Ευαγγελία 

Β1΄: Παπλάκη Ευαγγελία

Β2΄: Ντούβελου Ελένη

Γ1΄: Σεϊταρίδης Μιχάλης

Γ2΄: Λαζαρέλη Ευφροσύνη

Δ1΄: Νάκη Σμαραγδή

Δ2΄: Δεφίγγου Σταματία

Ε1΄: Αδάμ Δημήτριος

Ε2΄: Μεταλλίδου Ευδοξία

ΣΤ1΄: Σατσόγλου Ελισάβετ

ΣΤ2΄: Κατσάρος Βασίλειος

Κατ΄ οίκον διδασκαλία/Ολοήμερο: Ιακωβίδου Φανή

Αγγλικά: Μπίθα Βασιλική, Χαραλαμπίδου Αικατερίνη

Αισθητική Αγωγή: Παπίγγης Ζαχαρίας

Γερμανικά: Ευσταθιάδης Ευστάθιος, Τυριακίδου Σοφία

Θεατρική Αγωγή: Παπαμιχαήλ Στεφανία

Μουσική: Κουτσουβέλη Ελευθερία

Πληροφορική: Τσομπαχίδου Ελισσάβετ

Φυσική Αγωγή: Μπαμπαλέντου Σουλτάνα, Κίτσου Ιωάννα

Τμήμα Ένταξης: Σαββίδης Γεώργιος

Παράλληλη Στήριξη: Παρίζη Σοφία

Τμήμα Υποδοχής: Παροτσίδου Αγάπη

 

Σχολικό έτος 2013-14

Διευθύντρια: Κενάνογλου Λεμονιά

Υποδιευθυντής: Αδάμ Δημήτρης

Υπεύθυνος Ολοήμερου: Ιακωβίδου Φανή

Α1΄: Παπλάκη Ευαγγελία

Α2΄: Ντούβελου Ελένη

Β1΄: Γυμνοπούλου Χριστίνα

Β2΄: Αλεξανδρίδης Δημήτριος

Γ1΄: Νάκη Σμαραγδή

Γ2΄: Δεφίγγου Σταματία

Δ1΄: Παπαδοπούλου Αναστασία

Δ2΄: Λαζαρέλη Ευφροσύνη

Ε1΄: Σατσόγλου Ελισάβετ

Ε2΄: Κατσάρος Βασίλειος

ΣΤ1΄: Αδάμ Δημήτρης

ΣΤ2΄: Μεταλλίδου Ευδοξία

ΣΤ3΄: Σεϊταρίδης Μιχάλης

Κατ΄ οίκον διδασκαλία/Ολοήμερο: Ιακωβίδου Φανή

Αγγλικά: Μπίθα Βασιλική, Χαραλαμπίδου Αικατερίνη

Αισθητική Αγωγή: Χασακιοϊλη Ιωάννα

Γερμανικά: Ευσταθιάδης Ευστάθιος, Τυριακίδου Σοφία

Γαλλικά: Βασιλειάδου Ελένη

Θεατρική Αγωγή: Δημητριάδου Μαρία

Μουσική: Καρακάσης Γεώργιος

Πληροφορική: Τσάλα Σοφία, Τσομπαχίδου Ελισσάβετ

Φυσική Αγωγή: Μπαμπαλέντου Σουλτάνα, Κίτσου Ιωάννα

Τμήμα Ένταξης: Σαββίδης Γεώργιος

Τμήμα Υποδοχής: Λαγουδάκης Νεκτάριος

 

Σχολικό έτος 2012-13

Διευθύντρια: Κενάνογλου Λεμονιά

Υποδιευθυντής: Αδάμ Δημήτρης

Υπεύθυνος Ολοήμερου: Σεϊταρίδης Μιχάλης

Α1΄: Γυμνοπούλου Χριστίνα

Α2΄: Ιακωβίδου Φανή

Β1΄: Παπλάκη Ευαγγελία

Β2΄: Ντούβελου Ελένη

Γ1΄: Τσοχατζής Ιωάννης

Γ2΄: Λαζαρέλη Ευφροσύνη

Δ1΄: Δεφίγγου Σταματία

Δ2΄: Κατσάρος Βασίλειος

Ε1΄: Μουταφίδου Ελένη

Ε2΄: Σατσόγλου Ελισάβετ

Ε3΄: Τυριλιώμη Ευαγγελία

ΣΤ1΄: Αδάμ Δημήτρης

ΣΤ2΄: Μεταλλίδου Ευδοξία

Αγγλικά: Μπίθα Βασιλική, Χαραλαμπίδου Αικατερίνη

Αισθητική Αγωγή: Παπαδοπούλου Χριστίνα

Γερμανικά: Ευσταθιάδης Ευστάθιος, Τυριακίδου Σοφία

Θεατρική Αγωγή: Ζηβανού Νατάσα

Μουσική: Μαργαρίτης Κωνσταντίνος

Πληροφορική: Γαρούφα Αικατερίνη

Φυσική Αγωγή: Αναστασιάδης Ευστάθιος, Τσακοπιάκου Νάνσυ

Top
 
Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων