Ολοκλήρωση προγράμματος ΕΥ ΖΗΝ 2014-2015

κατάλογος

ΕΥ ΖΗΝ τέλος και για φέτος

Ολοκληρώθηκε και φέτος, πιο νωρίς από τις προηγούμενες χρονιές, η διεξαγωγή του Προγράμματος ΕΥ ΖΗΝ στο σχολείο μας. Το πρόγραμμα διεξήχθη για τρίτη συναπτή χρονιά στο 88ο Δημοτικό Σχολείο. 81 παιδιά έλαβαν φέτος μέρος. Οι φάκελοι με τα αποτελέσματα των παιδιών (τα οποία καταχωρήθηκαν ανώνυμα στην ηλεκτρονική πλατφόρμα του προγράμματος) έχουν ήδη παραδοθεί στους μαθητές των μικρών τάξεων και μπορείτε να τους παραλάβετε και αύριο κατά την επίδοση των ελέγχων προόδου από τους δασκάλους των τάξεων. Πολλά συγχαρητήρια στη γυμνάστριά μας κα Αλεξία για την επιτυχή και γρήγορη διεκπεραίωση του προγράμματος. Πολλά συγχαρητήρια και στην καθηγήτρια πληροφορικής κα Βάλια που καταχώρησε στο σύστημα τις απαντήσεις 50 ερωτηματολογίων εν ριπή οφθαλμού.