Νίκησε τον νταή χωρίς να τον αγγίξεις!

Πώς μπορείς να αντιμετωπίσεις εκείνους που σε εκφοβίζουν χωρίς να χρησιμοποιήσεις τα ίδια μέσα;; Φαίνεται δύσκολο. Κι όμως υπάρχει τρόπος! Δες το video κάτω και θα μάθεις! Τα πράγματα είναι πιο απλά απ’ όσο νομίζεις!

Πώς παράγεται ο ήχος

Φυσικά Ε΄ Δημοτικού Ήχος – ΦΕ1: Πώς παράγεται ο ήχος

«Manfred»

Ο συνωστισμός δεν είναι ευχάριστος σε κανέναν, αλλά καμιά φορά δεν ξέρεις, μπορεί και να σου βγει σε καλό!… (Σπάνια…) Πολύ ενδιαφέροντες οι χαρακτήρες στο παρακάτω video….