Παιδότυπος, τεύχος 3

Στο τέλος της φετινής σχολικής χρονιάς κυκλοφόρησε το τρίτο τεύχος της εφημερίδας του σχολείου μας Παιδότυπος, για τρίτη συνεχόμενη χρονιά. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που κατορθώσαμε να εκδώσουμε το τρίτο τεύχος της εφημερίδας, η οποία φέτος είναι αφιερωμένη στα δικαιώματα του παιδιού. Τη συντακτική ομάδα αποτέλεσε το Στ1 της σχολικής χρονιάς 2013-2014 και βέβαια συμμετέχουν κι άλλα τμήματα του σχολείου με ομαδικές ή ατομικές εργασίες. Η εφημερίδα εξαντλήθηκε κι αυτό μας δίνει ιδιαίτερη ικανοποίηση, αφού το αναγνωστικό κοινό ανταποκρίθηκε με τόση θέρμη.

Ευχαριστούμε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου τόσο για τη συμμετοχή τους όσο και για την υποδοχή της εφημερίδας, καθώς και τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για την καθοριστική υποστήριξη της έκδοσης. Δεν μένει παρά να ευχηθούμε και του χρόνου!