Απρίλιος 2014
    « Μαρ   Μαΐ »

1. 25/05/: Παγκόσμια Ημέρα για τα εξαφανισμένα παιδιά

2. 25/05/1832: Υπογράφεται στο Λονδίνο η Συνθήκη, με την οποία η Ελλάδα ανακηρύσσεται Βασίλειο.

Ευχές!

Αγαπητά μας παιδιά, αγαπητοί γονείς, φίλοι και φίλες του ιστολογίου του 88ου Δ.Σ. Αθηνών

σας ευχόμαστε καλό Πάσχα!

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 88ου Δ.Σ. Αθηνών
καρτα

Με τις καλύτερες ευχές μας!

Να πούμε επίσης πως λάβαμε ευχές από τη Δ/ντρια Εκπαίδευσης Α΄Αθήνας, κα Χατζημανώλη, τη Σχολική Σύμβουλο Π.Ε. 1ης Περιφέρειας Αττικής, κα Λαμπροπούλου, τον Αντιδήμαρχο Παιδείας Δήμου Αθήνας, κο Λαμπρακάκη, το ΕΛ.ΙΝ.Υ.Α.Ε., το πρόγραμμα ΔΙΑΤΡΟΦΗ, το Δημοτικό Βρεφοκομείο Αθηνών, το Πρόγραμμα Εκπαίδευσης Αλλοδαπών και Παλιννοστούντων Μαθητών, τη Μαθηματική Εταιρεία, το Φωτόγραμμα, τις Εκδόσεις Ψυχογιός, την Infolab, το 174ο Δημοτικό Σχολείο. Ευχαριστούμε πολύ και καλό Πάσχα σε όλους.