29 Φεβρουαρίου 2024
![IMG 8272](https://blogs.sch.gr/7nippre/files/2024/02/IMG_8272-300x225.jpg?x41741)
Μετά από ένα μπουκέτο ανθισμένες αμυγδαλιές που ήρθε στο σχολείο μας, φτιάξαμε μικρά κάδρα με αμυγδαλιές, με ζωγραφική και αποξηραμένα λουλούδια για να στολίζουν τον τοίχο με την ελπίδα να έρθει σύντομα και η Άνοιξη….
2 Φεβρουαρίου 2024
![thumbnail 1](https://blogs.sch.gr/7nippre/files/2024/02/thumbnail-1-164x300.jpg?x41741)
Συζητώντας για τα ζώα σε χειμερία νάρκη στο σχολείο μας ,ψάξαμε και φέραμε πληροφορίες γι’ αυτά τα ζώα και φτιάξαμε στο δέντρο της γνώσης φωλιές τους….