Ευχαριστήρια επιστολή προς τις Εκδόσεις Ψυχογιός

Ευχαριστούμε τις ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ – PSICHOGIOS PUBLICATIONS για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημά μας με τη γενναιόδωρη προσφορά τους .. Υπέροχα βιβλία με αγάπη και σεβασμό στις παιδικές ψυχές, έκαναν τα αστεράκια μας γλυκά να χαμογελούν και να ανυπομονούν να ταξιδέψουν μαζί τους

315226162 5439433696111663 3964031989704372764 n 315629543 5439433126111720 5632627034323932656 n 1

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Με την παρούσα επιστολή η Προϊσταμένη, ο Σύλλογος Διδασκόντων και κυρίως οι μικροί μαθητές της σχολικής μας μονάδας θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες για την τόσο άμεση ανταπόκριση στο αίτημα που σας αποστείλαμε. Η έγκριση του αιτήματος και η γενναιόδωρη χορηγία σας προς το σχολείο μας σε παιδικά βιβλία κατάλληλα για προσχολική ηλικία θα ενισχύσει το διδακτικό έργο των εκπαιδευτικών μας αλλά το πολυτιμότερο σημείο που μας χαροποιεί ιδιαίτερα είναι ότι θα μπορέσουν τα μικρά μας παιδιά να γνωρίσουν το συναρπαστικό κόσμο των βιβλίων. Ένας κόσμο που κάθε όνειρο γίνεται πραγματικότητα. Με τη δωρεά των βιβλίων του Εκδοτικού σας Οίκου  οι μικροί μας ονειροπόλοι θα ταξιδέψουν σε νέα μονοπάτια και θα δημιουργήσουν τις δικές τους φανταστικές ιστορίες.

Η παρούσα επιστολή αποτελεί ελάχιστη ένδειξη εκτίμησης της αξιέπαινης πράξης των εκδόσεων «Ψυχογιός». Ευχόμαστε να συνεχίσετε να ενισχύετε με τόσο ανεπτυγμένο το αίσθημα της κοινωνικής συνεισφοράς και ενσυναίσθησης και άλλα σχολεία που χρειάζονται την πολύτιμη βοήθεια σας…

Ένα βιβλίο ανοίγει νέους ορίζοντες στην εκπαίδευση των παιδιών…. Φανταστείτε πόσες νέες διαδρομές μας βοηθάτε να χαράξουμε…..

Εκπαιδευτικοί και μαθητές σας ευχαριστούμε θερμά και σας επισυνάπτουμε ζωγραφιές γεμάτες αγάπη  καθώς και φωτογραφίες από τη θέση που έχουν καταλάβει τα βιβλία σας στις σχολικές μας βιβλιοθήκες!!!!