Προσκληση καλοκαιρινής γιορτής

Τμήμα 1

Σας προσκαλούμε να παρακολουθήσετε τη γιορτούλα που ετοιμάσαμε, για να κλείσει η σχολική χρονιά χαρούμενα. Την εμπνευστήκαμε από ένα πρόγραμμα που υλοποιήσαμε στην τάξη μας, με θέμα «Ο ήλιος και η παρέα του». Σας στέλνουμε και την πρόσκλησή μας, όπου γράφονται όλες οι λεπτομέρειες. Μετά το τέλος της γιορτής, οι γονείς θα αποχωρήσουν από το Νηπιαγωγείο και το πρόγραμμα θα συνεχίσει κανονικά (πρωινό και ολοήμερο).
Σας περιμένουμε

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 2

Τμήμα 2

Σας προσκαλούμε να παρακολουθήσετε τη καλοκαιρινή γιορτή που ετοιμάσαμε με τα παιδιά, για να αποχαιρετήσουμε τη σχολική χρονιά που έφτασε στο τέλος της. Η γιορτή θα γίνει τη Πέμπτη 8 Ιουνίου 2023, στις 8.45 πμ. Μετά το τέλος της, οι γονείς θα αποχωρήσουν από το Νηπιαγωγείο και το πρόγραμμα θα συνεχίσει κανονικά (πρωινό και ολοήμερο).

προσκληση τμημα 2

Τμήμα 3